Kontakta oss – vi hjälper dig!

Vi har kontor i Stockholm och Oslo, men arbetar över hela Skandinavien. Det spelar ingen roll om ditt hotell ligger i Göteborg, Malmö, Skellefteå eller Mora. Vi har levererat hotellinredning från Berlin i söder till Svalbard i norr. Vi utgår ifrån dina önskemål och idéer och vi förstår dina utmaningar och din vardag. Vår kunniga personal och vårt helhetstänkande kring hotellinredning gör dessutom att slutresultatet blir det bästa tänkbara. Hör av dig så lägger vi tillsammans grunden till ett ännu bättre hotell.

Grethe Arntzen
Projektledare
+47 924 23 961
grethe@room2room.no

Cecilie Hemme Granerud
Interiör Arkitekt/ Projektledare
+47 922 00 939
cecilie@room2room.no

Sveinung Røgeberg
Projektledare
+47 22 09 33 33
sveinung@room2room.no

Francisco Muñoz
Projektledare
+46 70 052 82 92
francisco@room2room.se

Henrik Petersson
VD
+46 70 313 98 30
henrik@room2room.se

Julie Thoresen
Interiör Arkitekt
+47 22 09 33 33
julie@room2room.no